146_Victoria Justice w kombinezonie czarno-czerwonym w kratkę pod parasolem w Nowym Jorku.

Pada nie tylko w Polsce lecz także za oceanem. Nowy Jork pokrył się kałużami, w których moczą swoje stopy znane celebrytki jak chociażby Victoria Justice. Dziewczyna ubrana w kombinezon w kratkę odsłoniła zgrabne nogi pod parasolem na zatłoczonej ulicy nieopodal hotelu.

Victoria Justice pojawiła się na premierze kolejnej części filmów o przygodach kapitana Sparrowa. Jak wyjaśnił Johnny Depp inspirował go jeden z członków grupy rockowej Rolling Stones. Aktorka pojawiła się z siostrą Madison Reed Grace i panie wyglądały idealnie.

Oto najświeższa informacja na temat jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie w życiu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Victoria pod parasolem.

fanomia.pl

Taka fajna dziewczyna a musi moknąć w deszczowym Nowym Jorku.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Tanieją truskawki, ale i tak są bardzo drogie w tym roku za sprawą pogody, która nie dopisała. Mamy 14 września i po truskawkach. Widziałem wprawdzie na Bałucki Rynku jedno stoisko z owocami po 10 złotych za kilogram, ale to już praktycznie koniec tych smacznych cukiereczków z krzaczka.

Fotografia [gr. phōs, phōtós ‘światło’, gráphō ‘piszę’], otrzymywanie trwałych obrazów na powierzchniach pokrytych substancją światłoczułą (promienioczułą); również gotowy obraz fotograficzny pozytywowy na podłożu nieprzezroczystym.

W powszechnie stosowanej fotografii na materiałach srebrowych substancją światłoczułą jest emulsja fotograficzna (materiały do fotografii barwnej składają się z 3 warstw — czułych na 3 barwy zasadnicze).

W niej tworzy się obraz utajony w wyniku naświetlenia jej w aparacie fotograficznym bądź naświetlenia przez przezroczystą błonę o zróżnicowanej gęstości optycznej, naświetlania w sposób wytwarzający na emulsji cień przyłożonego przedmiotu (luksografia, radiografia), bądź też napromieniowania promieniowaniem emitowanym przez fragmenty przyłożonego przedmiotu (autoradiografia).”

O Victoria Justice.

fanomia.pl

Ona jest wspaniała co widać i czuć patrząc jak moknie na deszczu.

Jej urok to styl, którego brak innym paniom, ale czemu tak jest nie sposób się dowiedzieć, bo gdy jedne sprawiają wrażenie bogiń inne ujmują wdziękiem, gracją i elokwencją. Każda chwyta za serce na swój sposób po czym odchodzi w cień znajdując sobie własnego “misia”. 

Okazuje się, że Morturneria – gatunek plezjozaura miała specyficznie ustawione zęby, które najprawdopodobniej służyły jej do odcedzania drobnego pożywienia z morskiej wody, którego musiało być w bród. Zęby ustawiały się tak, że tworzyły rodzaj klatki.

Zwierzę wpływało w ławice krylu, czyli drobnych skorupiaków i nabierało wody razem z pożywieniem. Podobnie żerują dzisiaj na krylu walenie fiszbinowce. Jak podkreślają naukowcy, jest to przykład konwergentnej, równoległej ewolucji, polegającej na wytworzeniu podobnego przystosowania u niespokrewnionych zwierząt.

M a g i a

♣ ♣ ♣

Related posts