145_Agata Biernat w seksownych rajstopach i czarnym kostiumie na plaży w Świnoujściu.

Agata Biernat zaprezentowała się na plaży w Świnoujściu w rewelacyjnej sesji w czarnym kostiumie kąpielowym oraz reklamie znanej marki rajstop. Victoria Justice pojawiła się na imprezie Suki Collection ubrana w luźną bluzeczkę i czarne dżinsy oraz wielkie trójkątne kolczyki zwisające z uszu. Towarzyszyło jej kilka nieznanych szerszej publiczności koleżanek. Dziewczyna ma teraz wielkie wzięcie i fani czekają na jej nowe produkcje filmowe i muzyczne.

Uroda nie zawsze idzie w parze z mądrością o czym nie raz ani nie dwa przekonałem się w czymś takim, co szumnie nazywa się szkoła. To tam właśnie ku swojemu często zdziwieniu i rozczarowaniu spotkałem na swej drodze wielu urodziwych dam, które nie warte były zachodu. Ich obecność sprawiała mi jedynie przykrość. To takie smutne lecz i prawdziwe, gdy spojrzysz na walkę piękna z brzydotą.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Brzydki to nie znaczy gorszy od innych lecz odmienny w swoim przesłaniu dziejów.

♠ ♠ ♠

Ona to Agata w czerni.

fanomia.pl

Schodzi schodami do sławy leżąc na plaży.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Nie ma teraz w Polsce zbyt wielu ciekawych twarzy, więc naturalnym jest zainteresowanie takimi laskami jak Victoria Justice. W Łodzi od rana słońce i ciepło się zrobiło. Tak było wczoraj, bo dzisiaj raczej chłodno.

“Piękno to podstawowych kategorii estetyki, pojmowana na ogół jako pozytywna  wartość estetyczna lub czasem jako pewien ideał estetyczny, historycznie ukształtowany i społecznie utrwalony, przyjęty w danej epoce jako obowiązujący kanon twórczości artystycznej.

Piękno pojmowano często jako kategorię odnoszącą się do formy układów percypowanych zmysłowo i pozbawionych dysonansu; w XIX w. wyodrębniono również brzydotę jako osobną kategorię estetyczną, realizującą pewne wartości artystyczne, np. ekspresję, prawdę artystyczną, niebanalność (dawniej brzydotę określano jako brak wszelkich wartości, przeciwieństwo piękna).

Współcześnie toczą się spory wokół materialnych treści piękna oraz związanych z nim zagadnień aksjologicznych; z tego względu w dzisiejszej estetyce zamiast o pięknie mówi się raczej o wartości estetycznej lub artystycznej.”

Jej urok to styl, którego brak innym paniom, ale czemu tak jest nie sposób się dowiedzieć, bo gdy jedne sprawiają wrażenie bogiń inne ujmują wdziękiem, gracją i elokwencją. Każda chwyta za serce na swój sposób po czym odchodzi w cień znajdując sobie własnego “misia”. 

Best Agata Biernat.

fanomia.pl

Zadowolona celebrytka w towarzystwie koleżanki na imprezie.

Po dalekim przelocie obok Tytana sonda Cassini kieruje się w stronę wielkiego finału swojej misji, czyli zanurzenia się w atmosferze Saturna, gdzie ulegnie zniszczeniu – poinformowała NASA. Amerykańska agencja kosmiczna poinformowała, że w środę o godzinie 5:19 rano polskiego czasu skontaktowano się ponownie z sondą Cassini po jej odległym przelocie koło Tytana, największego księżyca Saturna.

Po tym manewrze sonda zmierza już do końcowego etapu swojej wieloletniej misji – ulegnie zniszczeniu w atmosferze planety. Obecnie na Ziemię przesyłane są dane naukowe zebrane podczas przelotu obok Tytana.

Po odbiorze wszystkich danych pracownicy nadzorujący nawigację misji przeanalizują dokładnie trajektorię sondy, aby upewnić się, że Cassini znajduje się na precyzyjnie zaplanowanym kursie, aby zanurkować w atmosferze Saturna w zaplanowanym miejscu, na odpowiedniej wysokości i o zaplanowanej godzinie.

Podczas przelotu koło Tytana sonda znalazła się najbliżej powierzchni tego księżyca – w odległości 119049 km. Był to ostatni przelot koło tego księżyca i szkoda wszystkim, że to koniec.

M a g i a

♣ ♣ ♣

Related posts