139_Madison Pettis w towarzystwie uroczej Torri Webster na wypadzie w słonecznym Toronto.

Madison Pettis wyjechała do koleżanki Torri Webster, która zamieszkuje kanadyjskie Toronto. Kultura: literacka nagroda Angelus szansą dla twórców nowej poezji “Polską prozę reprezentują: „Fałszerze pieprzu. Historia rodzinna” Moniki Sznajderman oraz „Galicyanie” Stanisława Aleksandra Nowaka. W finale znalazły się również: „Dom kata” węgierskiej pisarki Andrei Tompy; „Dni króla” Rumuna Filipa Floriana; „Karbid” ukraińskiego pisarza Andrija Lubka; „Opowieść z ostatnich dni” Rosjanina Olega Pawłowa oraz „Książka o Unie” Bośniaka Faruka Sehicia.”

Oto najświeższa informacja na temat jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie w życiu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Madison i Torri.

fanomia.pl

Dziewczyny są bardzo szczęśliwe i atrakcyjne, że aż diabli.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. A u nas już tak bardzo jesiennie się zrobiło. Na rynku coraz mniej krajowych owoców i robi się po prostu szaro i smutno. Trwają liczne remonty w Łodzi i szykują się zmiany w zabudowie. Część budynków znika a na ich miejscu powstają nowe.

Fotografia [gr. phōs, phōtós ‘światło’, gráphō ‘piszę’], otrzymywanie trwałych obrazów na powierzchniach pokrytych substancją światłoczułą (promienioczułą); również gotowy obraz fotograficzny pozytywowy na podłożu nieprzezroczystym.

W powszechnie stosowanej fotografii na materiałach srebrowych substancją światłoczułą jest emulsja fotograficzna (materiały do fotografii barwnej składają się z 3 warstw — czułych na 3 barwy zasadnicze).

W niej tworzy się obraz utajony w wyniku naświetlenia jej w aparacie fotograficznym bądź naświetlenia przez przezroczystą błonę o zróżnicowanej gęstości optycznej, naświetlania w sposób wytwarzający na emulsji cień przyłożonego przedmiotu (luksografia, radiografia), bądź też napromieniowania promieniowaniem emitowanym przez fragmenty przyłożonego przedmiotu (autoradiografia).”

O Madison Pettis.

fanomia.pl

Dwie urocze koleżanki na imprezie plenerowej w Toronto.

Jej urok to styl, którego brak innym paniom, ale czemu tak jest nie sposób się dowiedzieć, bo gdy jedne sprawiają wrażenie bogiń inne ujmują wdziękiem, gracją i elokwencją. Każda chwyta za serce na swój sposób po czym odchodzi w cień znajdując sobie własnego “misia”. 

M a g i a

♣ ♣ ♣

Related posts