134_Rosette Sharma Luve w kolejnej rewelacyjnej odsłonie przed lustrem – duży biust i sexy legginsy.

Dziś pierwszy września i czas na małe co nieco z piękną dziewczyną imieniem Rosette Sharma Luve z gorącego Fidżi na Pacyfiku. Szkoła nie dla każdego bywa łaskawa. Podczas gdy jedni z rozrzewnieniem wspominają ulubionych nauczycieli i beztroski czas wypełniony zdobywaniem nowych umiejętności i zawiązywaniem przyjaźni, dla innych edukacja wiązała się z nieprzyjemnymi doświadczeniami, a nawet… swoistą traumą.

Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Rosette Luve.

fanomia.pl

Takie legginsy to dopiero gratka.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Teksas od kilku dni pustoszy straszny huragan a w Polsce po ostatnim ciepłym dniu sierpnia nadszedł dżdżysty wrzesień. 78 lat temu dnia pierwszego września roku pamiętnego wróg napadł na Polskę z kraju sąsiedniego, bo kultura nie zabrania robić takie polowania.

Fotografia [gr. phōs, phōtós ‘światło’, gráphō ‘piszę’], otrzymywanie trwałych obrazów na powierzchniach pokrytych substancją światłoczułą (promienioczułą); również gotowy obraz fotograficzny pozytywowy na podłożu nieprzezroczystym.

W powszechnie stosowanej fotografii na materiałach srebrowych substancją światłoczułą jest emulsja fotograficzna (materiały do fotografii barwnej składają się z 3 warstw — czułych na 3 barwy zasadnicze).

W niej tworzy się obraz utajony w wyniku naświetlenia jej w aparacie fotograficznym bądź naświetlenia przez przezroczystą błonę o zróżnicowanej gęstości optycznej, naświetlania w sposób wytwarzający na emulsji cień przyłożonego przedmiotu (luksografia, radiografia), bądź też napromieniowania promieniowaniem emitowanym przez fragmenty przyłożonego przedmiotu (autoradiografia).”

O Rosette Sharma.

fanomia.pl

Podoba mi się jej biust i chętnie bym go tego i owego, ale dziewczyna mogłaby się nie zgodzić na takie umizgi z mojej strony.

Jej urok to styl, którego brak innym paniom, ale czemu tak jest nie sposób się dowiedzieć, bo gdy jedne sprawiają wrażenie bogiń inne ujmują wdziękiem, gracją i elokwencją. Każda chwyta za serce na swój sposób po czym odchodzi w cień znajdując sobie własnego “misia”. 

Stopa dla misia.

M a g i a

♣ ♣ ♣

Related posts