132_Madison Pettis w luźnym stroju do tańca w scenach łóżkowych.

Madison Pettis znowu mnie oczarowała kilkoma stylizacjami łóżkowymi. Chociaż nigdy z nią spać nie będę to i tak jestem pod wrażeniem jej uroku osobistego. Victoria Justice w kolejnej słodkiej odsłonie w Lany Poniedziałek, gdy w Polsce śnieg pada do samego rana a Vicky jest cudownie piękna jak obrazek. Oto najświeższa informacja na temat jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie w życiu widziałem a widziałem ich bez liku.

Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Madison.

fanomia.pl

Jak tu się w niej nie kochać.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Czekam na jej kolejny film jaki pojawi się w kinach i mam nadzieję, że będzie to albo komedia albo może nawet udział w kolejnej odsłonie Gwiezdnych Wojen. Ona jest po prostu boska i tyle, że tak powiem.

Fotografia [gr. phōs, phōtós ‘światło’, gráphō ‘piszę’], otrzymywanie trwałych obrazów na powierzchniach pokrytych substancją światłoczułą (promienioczułą); również gotowy obraz fotograficzny pozytywowy na podłożu nieprzezroczystym.

W powszechnie stosowanej fotografii na materiałach srebrowych substancją światłoczułą jest emulsja fotograficzna (materiały do fotografii barwnej składają się z 3 warstw — czułych na 3 barwy zasadnicze).

W niej tworzy się obraz utajony w wyniku naświetlenia jej w aparacie fotograficznym bądź naświetlenia przez przezroczystą błonę o zróżnicowanej gęstości optycznej, naświetlania w sposób wytwarzający na emulsji cień przyłożonego przedmiotu (luksografia, radiografia), bądź też napromieniowania promieniowaniem emitowanym przez fragmenty przyłożonego przedmiotu (autoradiografia).”

O Madison Pettis.

fanomia.pl

I ona jest zadowolona ze swojej kariery.

A do tego bardzo seksowna jak widzę na zdjęciu.

Jej urok to styl, którego brak innym paniom, ale czemu tak jest nie sposób się dowiedzieć, bo gdy jedne sprawiają wrażenie bogiń inne ujmują wdziękiem, gracją i elokwencją. Każda chwyta za serce na swój sposób po czym odchodzi w cień znajdując sobie własnego “misia”. 

„Greta Garbo to chyba najbardziej tajemnicza gwiazda wszechczasów. Szybko zyskała miano „boskiej Grety”. Jej życie nie obfitowało w gorące romanse, nigdy nie wyszła za mąż i nie miała dzieci. Tworzono o niej legendy – biseksualna indywidualistka, odludek, który nie udziela wywiadów i nie podpisuje autografami zdjęć. Czterokrotnie nominowana do Oscara gwiazda ekranu.” – to samo można by powiedzieć o Victorii Justice.

I w mezaliansie dusz.

Potem na wakacjach pijesz ciepły drink nasączony colą wołając do leniwego kelnera, aby ten nalał więcej. Nie ma szans na daleki lot samolotem, więc pozostaje jacht na miarę bogactwa tego.

Gdy kolejna firma na giełdzie pada pod ciężarem własnego zaplecza ty czekasz aż pokażesz wszystko, to czego nauczyło cię życie, bo wiesz czym jest doświadczenie.

M a g i a

♣ ♣ ♣

M a g i a

♣ ♣ ♣

Related posts