131_Taylor Swift wykonuje dziwne ruchy w mediach masowych, ale w niedzielę wystąpi na MTV Gala 2017.

Taylor Swift kilka dni temu wystraszyła wielu swoich fanów znikając z mediów społecznościowych. Jednak wraca i wiele wskazuje, że w niedzielę coś ciekawego zaprezentuje na gali MTV. Victoria Justice w kolejnej słodkiej odsłonie w Lany Poniedziałek, gdy w Polsce śnieg pada do samego rana a Vicky jest cudownie piękna jak obrazek. Oto najświeższa informacja na temat jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie w życiu widziałem a widziałem ich bez liku.

Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam. Samochody jadą do dupy.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Taylor w szortach.

fanomia.pl

Jak tu się w niej nie kochać.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Dzisiaj jadę sobie na rowerze Obrońców Westerplatte w stronę Wojska Polskiego a z ulicy Obrońców Warszawy wyjeżdża Volkswagen Lupo tak jakby chciał mnie rozjechać. Ledwo uszedłem z życiem. Ludzie zgromadzeni na przystanku patrzyli się na tę sytuację z przerażeniem. Kierowca skręcił w Organizacji WiN i dojechał do Głowackiego. Myślę sobie sukinsyn jeden.

Fotografia [gr. phōs, phōtós ‘światło’, gráphō ‘piszę’], otrzymywanie trwałych obrazów na powierzchniach pokrytych substancją światłoczułą (promienioczułą); również gotowy obraz fotograficzny pozytywowy na podłożu nieprzezroczystym.

W powszechnie stosowanej fotografii na materiałach srebrowych substancją światłoczułą jest emulsja fotograficzna (materiały do fotografii barwnej składają się z 3 warstw — czułych na 3 barwy zasadnicze).

W niej tworzy się obraz utajony w wyniku naświetlenia jej w aparacie fotograficznym bądź naświetlenia przez przezroczystą błonę o zróżnicowanej gęstości optycznej, naświetlania w sposób wytwarzający na emulsji cień przyłożonego przedmiotu (luksografia, radiografia), bądź też napromieniowania promieniowaniem emitowanym przez fragmenty przyłożonego przedmiotu (autoradiografia).”

O Taylor Swift.

fanomia.pl

I ona jest zadowolona.

Taka oto Taylor Swift przed mikrofonem.

Jej urok to styl, którego brak innym paniom, ale czemu tak jest nie sposób się dowiedzieć, bo gdy jedne sprawiają wrażenie bogiń inne ujmują wdziękiem, gracją i elokwencją. Każda chwyta za serce na swój sposób po czym odchodzi w cień znajdując sobie własnego “misia”. 

„Greta Garbo to chyba najbardziej tajemnicza gwiazda wszechczasów. Szybko zyskała miano „boskiej Grety”. Jej życie nie obfitowało w gorące romanse, nigdy nie wyszła za mąż i nie miała dzieci. Tworzono o niej legendy – biseksualna indywidualistka, odludek, który nie udziela wywiadów i nie podpisuje autografami zdjęć. Czterokrotnie nominowana do Oscara gwiazda ekranu.” – to samo można by powiedzieć o Victorii Justice.

I w mezaliansie dusz.

Potem na wakacjach pijesz ciepły drink nasączony colą wołając do leniwego kelnera, aby ten nalał więcej. Nie ma szans na daleki lot samolotem, więc pozostaje jacht na miarę bogactwa tego.

Gdy kolejna firma na giełdzie pada pod ciężarem własnego zaplecza ty czekasz aż pokażesz wszystko, to czego nauczyło cię życie, bo wiesz czym jest doświadczenie.

M a g i a

♣ ♣ ♣

M a g i a

♣ ♣ ♣

Related posts