130_Selena Gomez w lekkiej sesji w domu na nadchodzący rok szkolny.

Selena Gomez w nowej rewelacyjnej sesji zdjęciowej dla magazynu Vogue. Dziewczyna jest teraz na ustach wielu a jej najgroźniejsza rywalka Taylor Swift popadła w depresję i zmyła się z mediów społecznościowych. Tak oto wygląda nasz świat a za oknem zimno. Weronika Rosati na zdjęciach a od tygodnia padają informacje na temat jej zdrowia.

Piękna i atrakcyjna – oto dwa słowa na początek. Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Selena Gomez.

fanomia.pl

Leży sobie kochana.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Mamy jeszcze lato, ale jest strasznie zimno i najpierw rano było słońce a potem oczywiście chmury i przelotny deszcz. Miejscami nawet spadł grad. Na rynku skończyły się już jeżyny.

Informacja [łac. informatio ‘wyobrażenie’, ‘wyjaśnienie’, ‘zawiadomienie’]. Pojęcie, w zasadzie niedefiniowalne ze względu na jego pierwotny, elementarny charakter; rozpatrywana najczęściej w trzech aspektach: syntaktycznym (dotyczy ilości informacji, jaka może być potencjalnie zawarta w danej wiadomości) oraz dwóch innych.”

Informacja genetyczna, informacja zawarta w sekwencji kwasów nukleinowych (DNA lub w przypadku niektórych wirusów RNA), która jest przekazywana organizmom potomnym (dziedziczność).”

♠ ♠ ♠

M a g i a

♣ ♣ ♣

Wenecja z Gomez.

fanomia.pl

No to niezła laska z tej Seleny, że tak powiem.

Info warte wspominania:

„Wśród gwiazd obecnych na imprezie BaByliss pojawiła się między innymi Weronika Rosati, która cieszyła się sporą uwagą fotoreporterów. Aktorka chętnie pozowała im do zdjęć w letniej stylizacji.

Weronika jest w rewelacyjnej formie. Skoncentrowana jest na sprawach zawodowych. Tym bardziej, że jej ostatnie projekty, m. in. komedia „Porady na zdrady” zostały bardzo ciepło przyjęte przez widzów.

Za nią emisja i promocja „Belle Epoque”, a już za chwilę – w kwietniu na widzów czeka serial „The Detour”, gdzie wcieliła się w rolę Oksany – dodała menedżerka aktorki Gabriela Piekarniak”

Jej urok to styl, którego brak innym paniom, ale czemu tak jest nie sposób się dowiedzieć, bo gdy jedne sprawiają wrażenie bogiń inne ujmują wdziękiem, gracją i elokwencją. Każda chwyta za serce na swój sposób po czym odchodzi w cień znajdując sobie własnego “misia”. 

M a g i a

♣ ♣ ♣

Related posts