124_Natalia Szroeder w białej sukni oraz na scenie muzycznej na terenie łódzkiej Manufaktury.

Nudne jest lato w tym roku bez dwóch zdań. We wrześniu ma się odbyć kolejny festiwal piosenki w Opolu a w mediach trwa zażarta dyskusja czy dojdzie do skutku koncert Maryli Rodowicz, bo ponoć znów są jakieś niejasności, co do zaproszonych wykonawców. Zmagania rozpoczęły zespoły w piłkarskiej 3 lidze oraz panie w ekstraklasie.

Oto najświeższa informacja na temat jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie w życiu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Natalia na scenie.

fanomia.pl

Wygląda cudownie.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Na rynku nic ciekawe i jedynie w markecie banany po 3 złote. Tak to wieje nudą. Idziemy sobie raz do brunetki a raz do blondynki i zastanawiamy, która z nich jest lepsza w te klocki.

Fotografia [gr. phōs, phōtós ‘światło’, gráphō ‘piszę’], otrzymywanie trwałych obrazów na powierzchniach pokrytych substancją światłoczułą (promienioczułą); również gotowy obraz fotograficzny pozytywowy na podłożu nieprzezroczystym.

W powszechnie stosowanej fotografii na materiałach srebrowych substancją światłoczułą jest emulsja fotograficzna (materiały do fotografii barwnej składają się z 3 warstw — czułych na 3 barwy zasadnicze).

W niej tworzy się obraz utajony w wyniku naświetlenia jej w aparacie fotograficznym bądź naświetlenia przez przezroczystą błonę o zróżnicowanej gęstości optycznej, naświetlania w sposób wytwarzający na emulsji cień przyłożonego przedmiotu (luksografia, radiografia), bądź też napromieniowania promieniowaniem emitowanym przez fragmenty przyłożonego przedmiotu (autoradiografia).”

Kilka zdań o kimś ważnym:

Dokumentowano każdą sferę jej życia, każdy gest, słowo i strój. Lupa mediów towarzyszyła jej zawsze, ale księżna Diana potrafiła manipulować nią do własnych celów. Bajka o nieszczęśliwej księżnej, aniele dobroczynności, pokonanej przez złych władców i sztywne konwenanse, grała na emocjach wszystkich – niezależnie od różnic kulturowych i geograficznych barier.

O Natalia Szroeder.

fanomia.pl

Wygląda cudownie taka laska.

Jej urok to styl, którego brak innym paniom, ale czemu tak jest nie sposób się dowiedzieć, bo gdy jedne sprawiają wrażenie bogiń inne ujmują wdziękiem, gracją i elokwencją. Każda chwyta za serce na swój sposób po czym odchodzi w cień znajdując sobie własnego “misia”. 

M a g i a

♣ ♣ ♣

Related posts