67_Madison Beer w towarzystwie córki Cindy Crawford Kai Gerber przed klubem nocnym w Hollywood. Moda na lata 80, skóra, glany i czapki.

Madison Beer pojawiła się w towarzystwie córki Cindy Crawford Kai Gerber na wieczornej imprezie w klubie nocnym na terenie Hollywood. Obie młode panie ubrały się na ten cel bardzo wyzywająco i prowokowały do skomentowania ich wybryków. Uroda nie zawsze idzie w parze z mądrością o czym nie raz ani nie dwa przekonałem się w czymś takim, co szumnie nazywa się szkoła.

To tam właśnie ku swojemu często zdziwieniu i rozczarowaniu spotkałem na swej drodze wielu urodziwych dam, które nie warte były zachodu. Ich obecność sprawiała mi jedynie przykrość. To takie smutne lecz i prawdziwe, gdy spojrzysz na walkę piękna z brzydotą.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Brzydki to nie znaczy gorszy od innych lecz odmienny w swoim przesłaniu dziejów.

♠ ♠ ♠

Ona to Kaia.

fanomia.pl

Bardzo drapieżny wygląd młodych dam.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Przyjaźnie pomiędzy celebrytkami za oceanem mają tylko jeden cel. Na przykładzie Madison Beer i Kai Gerber doskonale widać, że dziewczyny się w ten sposób promują w mediach. ładne dziewczyny a tak szokują.

“Piękno to podstawowych kategorii estetyki, pojmowana na ogół jako pozytywna  wartość estetyczna lub czasem jako pewien ideał estetyczny, historycznie ukształtowany i społecznie utrwalony, przyjęty w danej epoce jako obowiązujący kanon twórczości artystycznej.

Piękno pojmowano często jako kategorię odnoszącą się do formy układów percypowanych zmysłowo i pozbawionych dysonansu; w XIX w. wyodrębniono również brzydotę jako osobną kategorię estetyczną, realizującą pewne wartości artystyczne, np. ekspresję, prawdę artystyczną, niebanalność (dawniej brzydotę określano jako brak wszelkich wartości, przeciwieństwo piękna).

Współcześnie toczą się spory wokół materialnych treści piękna oraz związanych z nim zagadnień aksjologicznych; z tego względu w dzisiejszej estetyce zamiast o pięknie mówi się raczej o wartości estetycznej lub artystycznej.”

Jej urok to styl, którego brak innym paniom, ale czemu tak jest nie sposób się dowiedzieć, bo gdy jedne sprawiają wrażenie bogiń inne ujmują wdziękiem, gracją i elokwencją. Każda chwyta za serce na swój sposób po czym odchodzi w cień znajdując sobie własnego “misia”. 

Best Madison Beer.

fanomia.pl

Trzymają się za rączkę, aby nie zgubić się w tłumie a przy okazji dać powód do plotek i komentarzy na swój temat – nawiasem mówiąc polubiły panie styl sprzed lat.

M a g i a

♣ ♣ ♣

Related posts