52_Karlie Kloss w towarzystwie Taylor Swift na ulicy w Nowym Jorku latem ubiegłego roku.

Karlie Kloss w towarzystwie uroczej i niezwykle pięknej Taylor Swift na ulicy w Nowym Jorku w zeszłym roku na tle czarnego vana marki chyba Subaru oraz w bardzo erotycznej sesji zdjęciowej w czerwonym stroju do spania. Modelka z Chicago z polskimi korzeniami jest teraz na topie nie tylko w Ameryce.

Oto najświeższa informacja na temat jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie w życiu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Karlie.

fanomia.pl

Ona jest sexy..

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami.

Fotografia [gr. phōs, phōtós ‘światło’, gráphō ‘piszę’], otrzymywanie trwałych obrazów na powierzchniach pokrytych substancją światłoczułą (promienioczułą); również gotowy obraz fotograficzny pozytywowy na podłożu nieprzezroczystym.

W powszechnie stosowanej fotografii na materiałach srebrowych substancją światłoczułą jest emulsja fotograficzna (materiały do fotografii barwnej składają się z 3 warstw — czułych na 3 barwy zasadnicze).

W niej tworzy się obraz utajony w wyniku naświetlenia jej w aparacie fotograficznym bądź naświetlenia przez przezroczystą błonę o zróżnicowanej gęstości optycznej, naświetlania w sposób wytwarzający na emulsji cień przyłożonego przedmiotu (luksografia, radiografia), bądź też napromieniowania promieniowaniem emitowanym przez fragmenty przyłożonego przedmiotu (autoradiografia).”

O Karlie Kloss.

fanomia.pl

Obie panie są fantastyczne.

Jej urok to styl, którego brak innym paniom, ale czemu tak jest nie sposób się dowiedzieć, bo gdy jedne sprawiają wrażenie bogiń inne ujmują wdziękiem, gracją i elokwencją. Każda chwyta za serce na swój sposób po czym odchodzi w cień znajdując sobie własnego “misia”. 

Super informacja dnia na temat Karlie:

“1 maja w nowojorskim The Metropolitan Museum of Art po raz kolejny odbyła się uwielbiana przez gwiazdy i fanów historii mody Met Gala. Coroczna impreza (pierwsza odbyła się w 1946 roku) nazywana także Galą Kostiumów bądź Met Ball to uroczyste otwarcie wystawy Costume Institute, podczas którego zaproszeni goście ubierają się stosownie do tematu prezentowanej ekspozycji.

W tym roku były to projekty Rei Kawakubo odpowiedzialnej za sukces marki Comme des Garçons. Jej wielowarstwowe suknie, śmiałe printy i ostre cięcia znalazły swoich fanów w gronie największych gwiazd, takich jak Rihanna czy Lady Gaga.

Karlie Kloss oszołomiła kosmopolityczną elegancję, kiedy fotografowała się w poniedziałek w Nowym Jorku. Kiedyś Victoria’s Secret Angel wyciągnął na napięty biały brzuszek, który był wystarczająco dokładny, aby pozwolić spojrzeć na biustonosz pod spodem.

Podkreśliła wygodnie przybraną przepaskę, wsuwając szczyt w parę przepuszczających czarnych spodni z wysoką talią, która została nieco plisowana.”

M a g i a

♣ ♣ ♣

Related posts