46_Selena Gomez na randce ze swym chłopakiem. Słodka kitka i jasno niebieskie wdzianko w kawiarni.

Selena Gomez najpierw poszła do kawiarni na ciasteczko ze swoim chłopakiem a następnie raczyli obydwoje przybyć na MET Gala 2017, która odbyła w majówkę w Los Angeles. Teraz wszystkie media piszą tylko o tej jednej parze na całej ceremonii, która się do siebie przez cały czas serdecznie migdaliła ku uciesze gapiów licznie zgromadzonych.

Oto najświeższa informacja na temat jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie w życiu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Selena.

fanomia.pl

I gada przez telefon.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami.

Fotografia [gr. phōs, phōtós ‘światło’, gráphō ‘piszę’], otrzymywanie trwałych obrazów na powierzchniach pokrytych substancją światłoczułą (promienioczułą); również gotowy obraz fotograficzny pozytywowy na podłożu nieprzezroczystym.

W powszechnie stosowanej fotografii na materiałach srebrowych substancją światłoczułą jest emulsja fotograficzna (materiały do fotografii barwnej składają się z 3 warstw — czułych na 3 barwy zasadnicze).

W niej tworzy się obraz utajony w wyniku naświetlenia jej w aparacie fotograficznym bądź naświetlenia przez przezroczystą błonę o zróżnicowanej gęstości optycznej, naświetlania w sposób wytwarzający na emulsji cień przyłożonego przedmiotu (luksografia, radiografia), bądź też napromieniowania promieniowaniem emitowanym przez fragmenty przyłożonego przedmiotu (autoradiografia).”

O Selena Gomez.

fanomia.pl

Umówi się zaraz na kolejną randkę.

Jej urok to styl, którego brak innym paniom, ale czemu tak jest nie sposób się dowiedzieć, bo gdy jedne sprawiają wrażenie bogiń inne ujmują wdziękiem, gracją i elokwencją. Każda chwyta za serce na swój sposób po czym odchodzi w cień znajdując sobie własnego “misia”. 

♠ ♠ ♠

„Selena Gomez i The Weeknd na Met Gala 2017 – to jeden z najgorętszych tematów od wczorajszego wieczora nie tylko w Ameryce. Para już nie ukrywa swojego uczucia, czego dowodem z pewnością są zdjęcia, jakie znajdziecie w naszej galerii.

Pojawienie się Seleny i The Weeknd razem na czerwonym dywanie w Hollywood jest szeroko komentowane w mediach. Zakochani po raz pierwszy oficjalnie (nie licząc wspólnego zdjęcia na Instagramie) pokazali się na czerwonym dywanie!.

Nic więc dziwnego, że obiektywy aparatów nieustannie skierowane były w ich stronę. Zwłaszcza, że Gomez w delikatnej sukience marki Coach wyglądała po prostu wspaniale! Selena Gomez i The Weeknd są razem od października 2016 roku.

Początkowo ukrywali swój związek, ponieważ wokalista The Weeknd, Abel Tesfaye, jeszcze w listopadzie był w związku z modelką Bellą Hadid, młodszą siostrą Gigi Hadid.”

M a g i a

♣ ♣ ♣

Related posts