21_Paris Berelc w niebieskiej sukience na premierze filmu “Szybcy i wściekli 8”–komentarze widzów.

Paris Berelc niezwykle urodziwa młoda aktorka rodem z USA zagościła na premierze najnowszego filmu kina akcji pod tytułem “Szybcy i wściekli 8”. Uroda nie zawsze idzie w parze z mądrością o czym nie raz ani nie dwa przekonałem się w czymś takim, co szumnie nazywa się szkoła.

To tam właśnie ku swojemu często zdziwieniu i rozczarowaniu spotkałem na swej drodze wielu urodziwych dam, które nie warte były zachodu. Ich obecność sprawiała mi jedynie przykrość. To takie smutne lecz i prawdziwe, gdy spojrzysz na walkę piękna z brzydotą.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Brzydki to nie znaczy gorszy od innych lecz odmienny w swoim przesłaniu dziejów.

♠ ♠ ♠

Ona to Paris

fanomia.pl

Dziewczyna prezentuje się cudownie.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Piękna Paris Berelc spotyka się obecnie z jakimś chłopakiem, ale fani na jej profilach chętnie ją podrywają licząc na to, że może kiedyś tam wieczorową porą spotkają dziewczynę na bulwarach w Los Angeles, gdy idzie do klubu potańczyć.

“Piękno to podstawowych kategorii estetyki, pojmowana na ogół jako pozytywna  wartość estetyczna lub czasem jako pewien ideał estetyczny, historycznie ukształtowany i społecznie utrwalony, przyjęty w danej epoce jako obowiązujący kanon twórczości artystycznej.

Piękno pojmowano często jako kategorię odnoszącą się do formy układów percypowanych zmysłowo i pozbawionych dysonansu; w XIX w. wyodrębniono również brzydotę jako osobną kategorię estetyczną, realizującą pewne wartości artystyczne, np. ekspresję, prawdę artystyczną, niebanalność (dawniej brzydotę określano jako brak wszelkich wartości, przeciwieństwo piękna).

Współcześnie toczą się spory wokół materialnych treści piękna oraz związanych z nim zagadnień aksjologicznych; z tego względu w dzisiejszej estetyce zamiast o pięknie mówi się raczej o wartości estetycznej lub artystycznej.”

Jej urok to styl, którego brak innym paniom, ale czemu tak jest nie sposób się dowiedzieć, bo gdy jedne sprawiają wrażenie bogiń inne ujmują wdziękiem, gracją i elokwencją. Każda chwyta za serce na swój sposób po czym odchodzi w cień znajdując sobie własnego “misia”. 

Best Paris Berelc.

fanomia.pl

Śliczna laska jak Alaska.

„Troy Montgomery Cornish i Floyd Lee Buchanan wybrali się 14 kwietnia 2017 do kina Hoyts Movie Theater w Maryland z kamerami ukrytymi… pod koszulkami. Mężczyźni chcieli nagrać, a później umieścić Szybkich i Wściekłych 8 online w sieci.

Obaj oskarżeni zostali o piractwo. Swoją drogą, film Szybcy i Wściekli 8 online nagrany kamerkami ukrytymi pod koszulką raczej nie cieszyłby się najlepszą jakością. Znacznie lepiej obejrzeć go w kinie z najlepszymi efektami. A możliwość – przypominamy – już od 21 kwietnia 2017!”

M a g i a

♣ ♣ ♣

Related posts