19_Charlotte Dawson w lekko mrocznej scenerii w stroju mocno erotycznym.

Nowa rewelacyjna sesja okularnicy o drapieżnym wyglądzie – warta swego wdzięku. Piękna Charlotte Dawson powraca zza światów w rewelacyjnej sesji zdjęciowej w stroju topless ku zaskoczeniu tych, co już w nic nie wierzą oprócz pieniądza. To inna Charlotte, bo z Essex, ach. Nie wiadomo skąd się wzięła dziewczyna. Atrakcyjna brunetka zabłysła niczym gwiazda na niebie na chwil kilka.

Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Charlotte.

fanomia.pl

Taka super modelka.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami.

Fotografia [gr. phōs, phōtós ‘światło’, gráphō ‘piszę’], otrzymywanie trwałych obrazów na powierzchniach pokrytych substancją światłoczułą (promienioczułą); również gotowy obraz fotograficzny pozytywowy na podłożu nieprzezroczystym.

W powszechnie stosowanej fotografii na materiałach srebrowych substancją światłoczułą jest emulsja fotograficzna (materiały do fotografii barwnej składają się z 3 warstw — czułych na 3 barwy zasadnicze).

W niej tworzy się obraz utajony w wyniku naświetlenia jej w aparacie fotograficznym bądź naświetlenia przez przezroczystą błonę o zróżnicowanej gęstości optycznej, naświetlania w sposób wytwarzający na emulsji cień przyłożonego przedmiotu (luksografia, radiografia), bądź też napromieniowania promieniowaniem emitowanym przez fragmenty przyłożonego przedmiotu (autoradiografia).”

O Charlotte Dawson.

fanomia.pl

I szkoda, że jej nie ma u mego boku – te okulary dodają jej wdzięku.

Jej urok to styl, którego brak innym paniom, ale czemu tak jest nie sposób się dowiedzieć, bo gdy jedne sprawiają wrażenie bogiń inne ujmują wdziękiem, gracją i elokwencją. Każda chwyta za serce na swój sposób po czym odchodzi w cień znajdując sobie własnego “misia”. 

“Charlotte Dawson (8 kwietnia 1966 r. – 22 lutego 2014 r.) Była nowozelandzką Australią. W Nowej Zelandii była znana z roli gospodarza Getaway, aw Australii jako gospodarz w The Contender Australia i jako sędzia w Australii Next Top Model. Jej śmierć przez samobójstwo przyciągnęła Australię do wiadomości.

Jest makijażem guru, który prowadzi salon piękności z domu i kręci się w telewizyjnej sławie telewizyjnej po występie w piątym sezonie „Ex On The Beach”. Kto ogląda ten pewnie wie, co to do licha jest, bo ja nie a szkoda. Wygląda, że są tam niezłe laski. To córka Les Dawson – komediowej aktorki.

A Charlotte Dawson zdaje się obejmować przyrządy, które przynoszą wrażenie telewizyjnej telewizji – niosąc jej piersi i pozbawione nago za nową strzelbę. Jednak rasowe obrazy wydają się być tak wietrzone, że sierści z 24-letniej sutków nie zostali wykluczeni z istnienia.”

Oto nasza pamięć o drzewach rosnących w sadzie rajskiego ogrodu.

M a g i a

♣ ♣ ♣

Related posts