07_Amanda Cerny w słodkiej mince w szkole plastycznej, modelka topless.

Amanda Cerny wybrała się do Beverly Hills na kolację ze znajomymi a potem ta rewelacja była powtarzana z ust do ust przez kilka dni. Natura ludzka ma to do siebie, że lubimy szukać odpowiedzi na pytania, na które nie znamy odpowiedzi. Wszystko nas interesuje i ciekawość pozwala nam poznać rzeczy czasem tak ulotne, że szybko o nich zapominamy a potem niczym w pętli znów znajdujemy się w punkcie wyjścia. Taki to nasz los człowieczy.

Prawdziwy rarytas to zdrowie, które nie dokucza człowiekowi przez całe jego życie. Tego luksusu nie doświadcza każdy. Idąc ulicą człowiek widzi przed sobą silną i zdrową dziewczynę dziarską przemierzającą przestrzeń miejską z tajemniczym pakunkiem na plecach. Po chwili, gdy szybkim krokiem zmierza do centrum znika na dobre z oczu.

Co z oczu to z serca a wieści dnia są takie, że lepiej ich nie czytać. Nasze zdrowie zależy do tak wielu czynników, że coś mi się zdaje iż bez względu na to co zrobimy to i tak nie unikniemy swego ponurego losu. Czas chyba pójść po rozum do głowy, tylko w zasadzie nie wiadomo jak. Człowiek sięga głodny do lodówki, bo chce się najeść a tam kolejna niespodzianki z serii “uważaj, bo nie zdrowe”.

Znasz li tę wieść?

Zdrowie, wg konstytucji Światowej Organizacji Zdrowia (1948) stan dobrego pełnego samopoczucia (dobrostanu) fizycznego, psychicznego i społecznego, a nie wyłącznie brak choroby lub niedomagania.

w węższym znaczeniu — nieobecność choroby lub kalectwa; z fizjologicznego punktu widzenia zdrowie jest to pełna zdolność organizmu do utrzymania równowagi pomiędzy nim a środowiskiem zewnętrznym, do prawidłowego reagowania na zmiany środowiska i adaptacji do tych zmian; nauką zajmującą się zdrowiem jest higiena, a utrzymaniem i przywracaniem zdrowia — medycyna.”

Źródło: Przepastna planeta Ziemia

Komentarz:

Nie od dziś wiadomo, że zdrowie to podstawa, ale co byś nie robił, to i tak nie unikniesz swego losu. Mamy ochotę kontrolować wszystko a tu się okazuje, że droga do sukcesu jest tak daleka, jakby była nigdy nie osiągalna. Co zatem zrobić?.

No chyba tylko się pomodlić.

Zdrowa kolacja.

fanomia.pl

Tak prezentuje się wieczorem.

Przystań a dalej noc prowadząca do upragnionego finału. Czekasz na moment, w którym to ty będziesz zwycięzcą. Dziewczyna na zdjęciu pewnie szczęśliwa i ani myśli o drobiazgach. Kochać ją to za mało a wierzyć, że można z nią spędzać czas to już jakaś furia.

♠ ♠ ♠

Tanie Drobiazgi

Niczym i Ty.

Informacja:

Nie ma takiego dnia, w którym mógłbym poszaleć bez zadręczania się sformułowaniami napływającymi do mnie z pierwszych stron gazet, które dotyczą polityki. Ona jest niemal wszechwładna i czasami sprawi, że chce się wyć do Księżyca a on nie przychylnym wzrokiem spogląda na nasz drogi elektroniczny smart watch.

♣ ♣ ♣

Best of Amanda Cerny.

fanomia.pl

I jak tu się nie zakochać w takiej dziewczynie a ona jest przecież zajęta, czyż nie.

Podsumowując stwierdzam, że zabawa, ale ta dobra tkwi zawsze w marnych szczegółach. Nic tak nie wpływa na ciało i duszę człowieka jak kilka przebłysków radości. Miejmy nadzieję, że będą się zdarzać jak najczęściej, bo tego właśnie brakuje nam teraz w życiu. Trzepiemy językami, uczymy się kolejnych pojęć a i tak wiemy niewiele lub nic.

Morze

Oto  Zdr owie

S e r c e

 

MIODEM PŁYNĄCY KRAJ

Z TŁUMU MAS

ZRODZONY W CZAS.

♠ ♠ ♠

Related posts