06_Taylor Swift sprzed lat w atrakcyjnych legginsach na ulicy. Dziewczyna jak marzenie poza sferą marzeń przeciętniaka.

Taylor Swift na zdjęciach w atrakcyjnych legginsach w trakcie uprawiania joggingu i sportów wytrzymałościowych przed trasą koncertową. Muzyka nie zawsze łagodzi obyczaje, ale czasami daje chwilę wytchnienia we wszędzie spieszącym się świecie pełnym przemocy, kłamstw i obłudy. Trzeba wytrwale dążyć do celu i widzieć rzeczy nie widzialne dla większości zapatrzonej w rysunek dnia opatrzony krótkim komentarzem: “życie”. I dokąd tak zmierzamy?.

Wierzysz, że nie jesteś jedyny a może wręcz przeciwnie starasz się wytłumaczyć sam sobie, że jesteś niezwykły, bo wyjątkowy jako jedynak utulony do snu przez mamusię. Bez skrępowania podążasz w świat a tam czeka na ciebie wiele nieprzyjemnych niespodzianek i czynów, które zmienią cię na zawsze.

Po co słuchamy tego, co ulotne skoro nigdy nie dowiem się jak może wyglądać świat widziany z zupełnie innej perspektywy. Nasze oczekiwania rzadko się spełniają i niewiele można na to wszystko poradzić. Słuchać można mądrych rad, ale tych jest jak na lekarstwo.

Oto wieść li tylko ją znasz:

Muzyka [łac. < gr.], muzyczna sztuka, której tworzywem są percypowane przez ludzi dźwięki, wytwarzane przez nich głosem i/lub za pomocą instrumentów muzycznych.

Źródłami dźwięku są:

  1. głos ludzki,
  2. instrumenty muzyczne,
  3. przyrządy elektroakustyczne.

Muzyka jest przedmiotem odrębnej dyscypliny naukowej — muzykologii, która obejmuje m.in. estetykę muzyczną, zajmującą się problemem istoty muzyki i przeżycia muzycznego oraz specyfiką muzyki w odróżnieniu od innych sztuk.

Utwór muzyczny jest wynikiem współistnienia tzw. współczynników (elementów) muzycznych: rytmu i metrum, melodii, harmonii, dynamiki, agogiki, artykulacji, barwy dźwięku, budowy formalnej (formy muzyczne); współczynniki muzyczne nigdy nie występują w izolacji, ale też nie wszystkie muszą występować łącznie (np. w utworze jednogłosowym brak jest czynnika harmonicznego), jedne z nich mogą dominować nad innymi.”

Komentarz:

Wspaniała jest muzyka, gdy słucha jej się z wielkim zaangażowaniem jakie jest w sercu melomana. Uwielbiam słuchać pannę Taylor za jej charakterystyczny głos, ale także za urodę, której Matka Natura jej nie poskąpiła.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Liczymy na siebie

Przeważnie czujemy się słabi, ale gdy wola walki zacznie nam o sobie przypominać stajemy się częścią mocy. To ona wiedzie nas do sukcesu. Warto zatem pamiętać o tym, co nas wzmacnia.

Tłumaczenie.

Mainly we are feeling weak, but when the will of the fight will start reminding us of itself we are becoming a part of the power. It is she is leading us into the success. It is worthwhile and so remembering about what is strengthening us. Logoplastyka u sztuki myśli przewodniej dominantnej nad przetrwaniem skazy.

Muza Taylor.

fanomia.pl

Stare zdjęcie, nic nowego, ale jak ładnie ona wygląda.

Muzyka, gdy świeci przykładem jej światło pada na mroki dziejów pisanych nie przez stworzyciela nieba i ziemi lecz przez zwykłego człowieka nie zapisanego w annałach historii. Ot ci los. W tanecznym biegu fruwam rytmami i zbieram żniwo uchodzące do morza nad morzami.

W losie moc !

ZNAJĄC DROGĘ IDZIESZ NAGI.

Męczą cię banały pisane na wietrze.

Nigdy nie można zacząć śpiewać, gdy wiatr trzeszczy

wróbel ćwierczy swą pieśń przewrotną

a ty tylko słuchasz ten tren.

♣ ♣ ♣

Moja Swift.

fanomia.pl

Szczęśliwa jakiś czas temu i przyznać trzeba seksowna z niej laska.

Podsumowując stwierdzam, że zabawa czyli muzyka oraz taniec, ale tkwi zawsze w marnych szczegółach. Nic tak nie wpływa na ciało i duszę człowieka jak kilka przebłysków radości. Przecież rozrywka, to coś, co każdy lubi. Jeden bardziej a drugi mniej lecz jednak każdy. Oto całe przesłanie i jego krótka treść.

♣ ♣ ♣

Related posts