05_Antonella Fiordelisi w czerwonej koszulce w słodkim selfie i legginsach sportowych.

Agnieszka Radwańska przyjechała na święta do Krakowa, ale co tu będzie robić, to tego akurat nie wiadomo na razie. Rewelacja goni rewelację i tak z tygodnia na tydzień zmienia się nasze samopoczucie od euforii po zbytni optymizm. Ponoć dla zdrowia najlepsze są rakiety zwłaszcza tenis, który nie szkodzi i nie daje powodów do częstych kontuzji.

Sport cię potrzebuje i daje jasny przekaz, że masz się starać pojąć rzeczy do tej pory nie pojęte ludzkim rozumem. Teraz rzucam się w wir pracy oczekując, że jutro, gdy słońce znajdzie się w zenicie rozchyli rąbka tajemnicy sąsiadka kryjąca się jak zwykle za parawanem drewnianych drzwi. Nie ma dnia ani godziny, abym nie myślał o wejściu do ogrodu rozkoszy.

Gdy tylko stanie się jasność i obejmie mnie swymi ramionami skupiony w zamyśle dziejów zwrócę się do ducha, który mnie prowadzi, aby wskazał szlak wiodący do zbawienia. Tam odnajdę ukojenie, którego brakowało mi na świecie pełnym obłudy i żądzy trawienia. Chyba nikt tego nie rozumie tak dobrze jak ja sam?.

SPORT JEST DOBRY NA WSZYSTKO.

Nauka nie jest jak zdrowie, ale i tak się dowie.

Ponure błękitne niebo a tam ptak.

Chyba jesteś na zakręcie.

Bo sport jest tak skonstruowany, że nie wyrabiam na autostradzie ze Strykowa do Częstochowy i z powrotem. nie raz ani nie dwa słyszałem o dziwach rozumianych jako przejaw bytu tajemniczej istoty rzucającej cień na nowoczesny styl życia współczesnego człowieka zapatrzonego w telewizor a może w ekran smartfona czy cokolwiek innego.

Znasz li tę wieść:

“Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo triumfowali w rywalizacji deblistów tenisowego turnieju ATP Masters 1000 na kortach twardych w Miami (pula nagród 6,99 mln dol.). W finale pokonali Amerykanów Nicholasa Monroe i Jacka Socka 7:5, 6:3.

To pierwszy tytuł Polaka w tym roku, trzeci z tym partnerem i 15. w karierze. Poprzednio wraz z Brazylijczykiem triumfował w Wiedniu w 2015 i 2016 roku.”

Obskurny świat nie pyta się nas o nic tylko powoli sunie do celu. Nie wierzę, że dotrwam do końca, ale przewiduję, że zmiany jakie nastąpią dadzą nam wiele do namysłu. Słucham muzyki płynącej ze słuchawek i myślę sobie o dawnych dziejach zapisanych na kartach mądrości. To nie mądrze jest tak myśleć, ale i tak siedząc na ławce czytam gazetkę za kilka złotych z papieru. Nie ma dzisiaj papirusu ani krokodyli podtrzymujących glob ziemski.

Dama Antonella.

fanomia.pl

Klepałbym tę pupcię, ale dziewczyna ma chłopaka i często robi sobie z nim fotki i jak wiadomo Włosi są bardzo zazdrośni o swoje damy.

Sport zawsze musi cię inspirować twórczo. Wracamy do starych dziejów opisanych przez mądrych i wysportowanych ludzi. Nie ma dnia bez narzekania, ale wypada o tej porze wyjść z domu na spacer albo zabrać ze sobą dziewczynę i po wypożyczeniu roweru miejskiego udać się na basen gotowy na nasze przybycie.

Stroje kąpielowe zawsze wydają się być obowiązkowe. Musisz włożyć eleganckie slipki, aby pokazać, kto tu jest Pany. A i twoja dziewczyna w modnym bikini koloru różowego a może amarantowego pokaże, że warta była włożenia w nią ostatniego grosza podarowanego przez babcię na bierzmowanie czy nawet komunię świętą.

Sport, z założenia pokojowe współzawodnictwo, którego istotę stanowi indywidualna bądź zespołowa rywalizacja (wg określonych reguł) prowadzona zgodnie z zasadami fair play oraz dążenie do osiągania jak najlepszych wyników, podejmowane także m.in. w celu rekreacji i doskonalenia własnych cech fizycznych.

Wyraża się przez ćwiczenia i gry uprawiane wg określonych zasad; sprzyja zachowaniu zdrowia oraz rozwija cechy osobowości, m.in.: wytrwałość, silną wolę, zdyscyplinowanie, poczucie solidarności i koleżeństwa.

W sporcie kwalifikowanym celem nadrzędnym jest osiąganie możliwie jak najlepszych wyników na zawodach różnego szczebla o zasięgu regionalnym, krajowym, światowym czy olimpijskim; wymaga to odpowiedniego przygotowania ogólnego i specjalnego, długotrwałego i intensywnego treningu prowadzonego m.in. pod opieką trenera, lekarza sportowego oraz specjalisty od odnowy biologicznej.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Liczymy się w sporcie, ale tylko wtedy, gdy wygrywamy albo przynajmniej jesteśmy ładni.

♣ ♣ ♣

Nimfa Antonella.

fanomia.pl

Seksowna Włoszka w jasnych legginsach przed lustrem.

Jest tylko jedna nadzieja, ale ona jest ponoć matką głupców. Nasza filozofia postrzegania świata nie zawsze daje nam stan, w którym szanujemy, to co otrzymaliśmy w darze. Nie wiemy przecież nawet od kogo, więc co się dziwić, że postępujemy tak a nie inaczej.

Tłumaczenie.

Mainly we are feeling weak, but when the will of the fight will start reminding us of itself we are becoming a part of the power. It is she is leading us into the success. It is worthwhile and so remembering about what is strengthening us. Długotrwały cel na środku zimnego lata z radiem.

♣ ♣ ♣

Related posts