04_Taylor Swift w długich blond lokach na soczyście zielonej trawie sprzed lat.

Taylor Swift sprzed kilku lat na zdjęciu siedzi z długimi blond kręconymi włosami na świeżej i soczyście zielonej trawie. Muzyka nie zawsze łagodzi obyczaje, ale czasami daje chwilę wytchnienia we wszędzie spieszącym się świecie pełnym przemocy, kłamstw i obłudy. Trzeba wytrwale dążyć do celu i widzieć rzeczy nie widzialne dla większości zapatrzonej w rysunek dnia opatrzony krótkim komentarzem: “życie”. I dokąd tak zmierzamy?.

Wierzysz, że nie jesteś jedyny a może wręcz przeciwnie starasz się wytłumaczyć sam sobie, że jesteś niezwykły, bo wyjątkowy jako jedynak utulony do snu przez mamusię. Bez skrępowania podążasz w świat a tam czeka na ciebie wiele nieprzyjemnych niespodzianek i czynów, które zmienią cię na zawsze.

Po co słuchamy tego, co ulotne skoro nigdy nie dowiem się jak może wyglądać świat widziany z zupełnie innej perspektywy. Nasze oczekiwania rzadko się spełniają i niewiele można na to wszystko poradzić. Słuchać można mądrych rad, ale tych jest jak na lekarstwo. Może i lepiej, bo od rad to człek głupieje na starość a to nie radość.

Oto wieść li tylko ją znasz:

Muzyka [łac. < gr.], muzyczna sztuka, której tworzywem są percypowane przez ludzi dźwięki, wytwarzane przez nich głosem i/lub za pomocą instrumentów muzycznych.

Źródłami dźwięku są:

  1. głos ludzki,
  2. instrumenty muzyczne,
  3. przyrządy elektroakustyczne.

Muzyka jest przedmiotem odrębnej dyscypliny naukowej — muzykologii, która obejmuje m.in. estetykę muzyczną, zajmującą się problemem istoty muzyki i przeżycia muzycznego oraz specyfiką muzyki w odróżnieniu od innych sztuk.

Utwór muzyczny jest wynikiem współistnienia tzw. współczynników (elementów) muzycznych: rytmu i metrum, melodii, harmonii, dynamiki, agogiki, artykulacji, barwy dźwięku, budowy formalnej (formy muzyczne); współczynniki muzyczne nigdy nie występują w izolacji, ale też nie wszystkie muszą występować łącznie (np. w utworze jednogłosowym brak jest czynnika harmonicznego).

Jedne z nich mogą dominować nad innymi (np. rytm w utworach tanecznych) lub też mogą zmieniać się role poszczególnych elementów (np. w wariacjach).”

Komentarz:

Wspaniała jest muzyka, gdy słucha jej się z wielkim zaangażowaniem jakie jest w sercu melomana. Taylor Swift śpiewa wspaniałe piosenki, ale jak widzę ukryła się, bo wielu jej fanów zaczęło dziwnie się zachowywać, co widać jest na YouTube.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Liczymy na siebie

Przeważnie czujemy się słabi, ale gdy wola walki zacznie nam o sobie przypominać stajemy się częścią mocy. To ona wiedzie nas do sukcesu. Warto zatem pamiętać o tym, co nas wzmacnia.

Tłumaczenie.

Mainly we are feeling weak, but when the will of the fight will start reminding us of itself we are becoming a part of the power. It is she is leading us into the success. It is worthwhile and so remembering about what is strengthening us. Logoplastyka u sztuki myśli przewodniej dominantnej nad przetrwaniem skazy.

Taylor Swift na trawie.

fanomia.pl

Urodziwa artystka w seksownie wyglądających loczkach.

Muzyka, gdy świeci przykładem jej światło pada na mroki dziejów pisanych nie przez stworzyciela nieba i ziemi lecz przez zwykłego człowieka nie zapisanego w annałach historii. Ot ci los. W tanecznym biegu fruwam rytmami i zbieram żniwo uchodzące do morza nad morzami.

W losie moc !

ZNAJĄC DROGĘ IDZIESZ NAGI.

Męczą cię banały pisane na wietrze.

Nigdy nie można zacząć śpiewać, gdy wiatr trzeszczy

wróbel ćwierczy swą pieśń przewrotną

a ty tylko słuchasz ten tren.

♣ ♣ ♣

Taylor odświeżona.

fanomia.pl

Chętnie bym ją zaprosił na trawkę.

Podsumowując stwierdzam, że zabawa czyli muzyka oraz taniec, ale tkwi zawsze w marnych szczegółach. Nic tak nie wpływa na ciało i duszę człowieka jak kilka przebłysków radości. Przecież rozrywka, to coś, co każdy lubi. Jeden bardziej a drugi mniej lecz jednak każdy. Oto całe przesłanie i jego krótka treść.

N o c

M a g i a

♣ ♣ ♣

Related posts